Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor utalhatják az álláskeres...

Mikor utalhatják az álláskeresési járadékot?

Figyelt kérdés

2017.július 27-én igényeltem a munkaügyi központban az álláskeresési járadékot amit meg is állapítottak 90 napra.

Viszont augusztus 8-án bementem újra és lemondtam mert sikerült elhelyezkednem egy munkahelyen.

Az ügyintéző azt mondta hogy utalta az említett időszakra a járadékot de még nem jött SMS hogy utalták volna a számlámra.

Sosem voltam még álláskeresésin így nem tudom hogy mennek ezek a dolgok ezért érdeklődnék hátha valaki többet tud.

A válaszokat előre is köszönöm szépen mindenkinek!



2017. aug. 12. 17:52
 1/1 anonim válasza:
Szia! Elméletileg a hó első napjaiban meg kell jönnie... Egyébként én július 31-én igényeltem, és nekem azóta sincs a számlámon semmi! Valószínű, hogy hóközi utalással fogják megoldani.
2017. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!