Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TF2 Saját szerveremen hogyan...

TF2 Saját szerveremen hogyan kell rangot készíteni?

Figyelt kérdés
Próbálok egy magyar szerót csinálni, de ami a lényeg, hogy rangokat próbáltam készíteni, de egyszerűen nem megy. Elsősorban egy admin rangot szeretnék (ha írok a chatre azt jelezze ki a rendszer) viszont bárhogyan is próbáltam, nem sikerült (még angol fórumokon is néztem.) Esetleg milyen pluginra van szükségem? Mit ronthattam el? Értelmetlen szövegekért pedig előre is elnézést, fáradság jele.

2017. aug. 13. 22:52
 1/3 anonim válasza:

Ha szervergépen fut mint pl nekem akkor rakd ujra a szerot (asszem rocket legyen de lehet h az tf2s et máshogy hívják)

Mivel ha rocketes a szero akkor csak bedobálod a pluginokat és kész..



Tévedtem!!!

Rocket csak unturnednél van!


Itt van hogyan kell:


Tutorial:

[link]


Admin parancsok:

[link]


Rangok:

[link]

2017. aug. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rangokon kívül minden oké. De nem erre a ranglistás dologra gondoltam. Olyan rang érdekelne, mint egy vip csak én az helyébe admint szeretnék írni, hogy a játékosoknak jelezze ki. Élő példa a minecraft online szerverek
2017. aug. 14. 20:01
 3/3 A kérdező kommentje:
Nehez, de rájöttem. Chat tag a plugin neve
2017. aug. 18. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!