Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül valaki, aki...

Van rajtam kívül valaki, aki hasonló helyzetben élte/éli mindennapjait? (Family Frost + Tv2 arculat = problémás élet? )

Figyelt kérdés

Idióta kérdés, igaz?

Szerintem is. Na, de a lényeg:

Lélektorturista: ennek nevezem magam, amikor beáll a lelki szadista énem. Olyankor teljesen ki tudom készíteni magam, mégpedig az alábbi cselekedetekkel:

- könnyesre hallgatom vagy a Family Frost zenéjét, vagy a Tv2 2010-es arculatjait. (Ne nevess, kérlek :”D)

Egyszerűen képtelen vagyok normálisan reagálni ezekre a zenékre. Valami ijesztőt érzek bennük, amik hatására bekönnyezek, de mellette nagyon is imádom a helyzetet. Ezért tovább és tovább akarom hallgatni őket. Emiatt pedig csak még inkább kikészülök. Egyik énem, a normál szadista egyfolytában hallgattatja a mazochista énemmel, így létrehozva a lélektorturista énemet. Ő az, aki belülről kínozza az idegeimet, s mivel a mazochista énem is ott van, egyszerre fáj és nagyszerű. Bárhol is legyek, ha meghallom a Family Frost zenét, azonnal bekönnyezek. Mintha megijednék valamitől. Ez van az arculatokkal is. Kicsi gyerekkoromtól serdülőn át, egészen mai napjaimig is kísértenek azok a hangok. Sokszor, mikor együtt néztük a Tv2-t, gyakran ki kellett menjek a szobából, hogy ne lássanak sírni. Vagy olyankor befogtam a fülem, és valami más hangot képzeltem oda. De ez a módszer korántsem volt sikert hozó. Ekkor még kicsi voltam, kb. 5-6 vagy 7 éves. Viszont már akkor is bennem volt az az énem, ami napjaim egyik legmorbidabb személyisége. Már kisgyerek lelkemben is ott kuporgott a gondolat, hogy márpedig nekem muszáj még egyszer hallanom ezeket a zenéket, másképp egész nap ez fog menni a fejemben, míg az az énem, amely ezt kívánja, meg nem nyugszik. A szüleim, nevelőapám, testvéreim semmit sem tudnak erről. Egyszer, még, mikor 14 éves voltam, a kishúgomnak talán elárultam magam.

Egy nyári délutánon én éppen számítógépeztem, a húgom pedig mellettem játszott a játékaival. Aztán hirtelen a távolból meghallottam a Family-s zenét. *már ettől bekönnyeztem, ahogy ezt a mondatot leírtam* A könnyeim azonnal előjöttek, főleg, hogy amit távolabbról hallok, azokra borzasztó érzékeny vagyok. Majd egyre többször és többször kezdtem hallani, hol közelebbről, hol távolabbról, ami szintén parázs volt a tűzre. Elkezdtem itt-ott rángatózni, mintha épp keresztülmenne rajtam egy „gyenge” 220W. Ekkor húgom megkérdezte, mi bajom, mire én abbahagytam azokat a szerencsétlen mozdulatokat. „Nincsen semmi, csak tudod, nekem (itt igazából a nevemet mondtam, mintha harmadik személyben beszélnék) ez a zene egy kicsit rossz.”-mondtam neki, hangomon pedig tökéletesen hallatszott, hogy mindjárt elbőgöm magam. Tudtam, hogy nem érti, de nem akartam részletezni neki. De ő kíváncsi volt.

Kérdezgetett, hogy milyen zene, elmondtam. Kérdezgette, miért félek tőle, mire én azt is elmondtam. Utána pontosan az utcánkban *extra könnyek* megszólalt a zene, én pedig azt hittem, ott kapok szívinfarktust. Egy gyors mozdulattal felálltam a székről, és könnyekkel teli szemekkel, rángatózó fejjel és karokkal (amikkel a fejemet fogtam) berontottam a szobámba, tettem kb. két és fél kört, majd ahogy a szoba sötétebbik felénél megálltam, újra megszólalt. Már a becsukott szemeimet és az arcomat kaparásztam, akár egy elmebeteg. Mint valami cukorba dobott hangya, össze vissza járkáltam a szobában. Csukott szemeim miatt nem láttam az ajtót. Nekimentem. Hugi megint megkérdezte, mi bajom, mire nem mondtam semmit, csak fogtam a homlokom, a fájdalmat kapott pontján. Ugyanis az ajtó szélének mentem neki, később csodaszép lilás - vörös foltot hagyott. Visszaültem a forgószékbe és megnyugtattam hugit, hogy nincs semmi baj, csak ez a Family-s zene rossz a füleimnek, ezért viselkedtem így. Hogy miért rossz...erre nem tudtam értelmes választ adni. Annyit mondtam, hogy nem tudom. Ahogy távolodott a Family-s kocsi, úgy kezdtem én is megnyugodni, de amíg hallottam, tiszta könny volt a szemem és úgy éreztem, szétdurran az agyam. Egyszerre kap el ilyenkor a félelem, az ijedtség és a vágy, hogy „még egyszer”. Ez a történet nagyjából ennyi.

Egyszer, mikor olyan 9-10 éves lehettem, megláttam az ablakomból (ma már volt szobám ablakából) a kocsit elhaladni a távoli földúton. (Emeletes ház) Na, már az elég volt ahhoz, hogy a könnycsatornáim megteljenek.

Vagy egy másik eset, amikor még régen, már nem emlékszem, hány éves lehettem, de kicsi voltam – mamáméknál voltam, bent a házban. Egyszer csak tatám jött be az udvarról, hogy menjünk, vegyünk fagyit. Természetesen nagyon megörültem, így azonnal kirohantam az utcára, de a kinti ajtónál megtorpantam. Na, akkor láttam meg közelről a Family-s kocsit. A szituáció pedig már ment magától. Mama épp jött kifele, én pedig visszarohantam a kisszobába és beborultam az ágyra. Mama utánam kiáltott, hogy nem kérek fagyit?, mire én bentről azt kiáltottam vissza, hogy nem megyek ki, majd itt bent megeszem. Vagy valami ilyesmit mondhattam. A könnyek ismét magukkal borítottak, és, ahogy elment az a csúnya kocsi (nem trágárkodhatok :|), egyfolytában zenélt. Aztán, ahogy végérvényesen távozott, már nem hallottam. Addig nem mentem ki a kisszobából, míg teljesen meg nem szűnt nekem. Igazán jó érzés volt akkor a civakodó kakasokat hallgatni, addig sem hallottam azt a szörnyű zenét. Utána kimentem fagyizni.

A Tv2 arculatoktól jobban kiráz a hideg, azokon sokszor tovább sírtam, könnyeztem. (De sokszor használom ezt a szót...) Fogalmam sincs, miért törnek ki belőlem ezek az érzések, de egy biztos: minél jobban kikészítenek, annál inkább vágytam/vágyok arra, hogy újra hallhassam, mert mint már említettem: lelki szadista vagyok. A saját lelkem szadistája és mazochistája. És ez annyira rossz érzés!

S az a legínycsiklandóbb, hogy Youtube-on megvan mind2...


16/L



#félelem #sírás #Family Frost #Tv2 2010 #hallani akarás
2017. aug. 14. 01:58
 1/4 A kérdező kommentje:

Igen, azt még hozzátenném, hogy van bennem egy „kis” parafília is, -legalábbis ezt a kifejezést használják rá-. Ez azt jelenti, hogy vonzódom az ijesztő dolgokhoz. AMI TELJESEN IGAZ. De azt sosem gondoltam volna, hogy ez képes egy ilyen kétes állapotot is kiváltani belőlem. O.O

Ha nem is kapok „„„szakemberi minősítést”””, legalább egy véleményt leírnátok róla, hogy szerintetek miért lehet ez, vagy, hogy mit kezdjek vele?


A leírtak 100%-osan IGAZAK.

2017. aug. 14. 01:59
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, meg volt egyszer egy olyan is, amikor szintén mamáméknál, még nagyon régen történt, hogy asszem Szilveszter előtti két napban ott aludtam náluk. Egyik este, kimentem mamához a konyhába, aki a tv-t nézte, azon belül is a Tv2-t...

Na, és ejj, de nagy szerencsémre pont akkor volt vége a reklámnak, amikor beléptem a konyhába. Elsírtam magam, mama megkérdezte, miért, és odajött hozzám. El kellett mondanom neki, el is mondtam, hogy megijesztett ez a hang, nem szeretem (valami ilyesmi ^^"). Mamám erre csak annyit mondott, hogy jól van, menjek aludni. De persze kedvesen, nehogy megsértsen, bár nekem így is-úgy is rosszul esett, plusz ezalatt a pici beszélgetés alatt vagy kétszer meghallottam azokat a zenéket.

Egyedül voltam a kisszobában aludtam mindig, valahányszor náluk töltöttem az éjszakát. Akkor még nem tudtam, mik ezek a hangok, így tudatlanul és sírva hajtottam álomra fejem. De megnyugtatott a tudat, hogy két vagy egy nap és Szilveszter! :D......

Viszont az, hogy pontosan mikor is kezdődött el nálam ez a fajta dolog, fogalmam sincs. Egyszer csak arra eszméltem rá, hogy upsz, ez nagyon nem jó nekem, de ha nem hallhatom még egyszer, akkor még rosszabb lesz.

Azalatt az éjszaka alatt is szenvedtem, mert noha ki voltam teljesen, mégis azt akartam, hogy áthallatszódjon a konyhából, hogy tovább szenvedhessek miatta.


Millió féle esetem volt már ezekkel a muzsikákkal, csak gondoltam, példázok egy kicsit.


Nagyon reménytelen vagyok, hogy ebből valaha kigyógyulok?


(Ja, és lementettem azt az arculatos videót, amiben megtaláltam őket, mert egyszerűen MUSZÁJ VOLT!!! x"C - <3)

2017. aug. 14. 02:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ez egy érdekes sztori. :D Meg kell vallanom, az előbb magam is meghallgattam a 2010-es arculatokat és valóban parák, főleg sokadjára. A Familyfrost pedig kifejezetten idegesítő számomra.

Az, hogy elsírd magad a hallatukon valóban furcsa, de az hogy kínzod magad velük, nekem teljesen érthető. Én ugyanígy vagyok az undorító dolgokkal, majd elájulok tőlük, olykor öklendezek, de valamiért mégis megnézem azokat a rohadt pattanásnyomogatós és egyéb undorító videókat, mert a másik felemet elégedettséggel tölti el. XD (lehet a kismértékű kényszerbetegségem miatt) Szóval az önkínzás az nálam is van,de én eddig teljesen okésnak gondoltam.

Biztosan érzékenyebb vagy, az ember nagyon sok dologtól képes bepánikolni és elsírni magát, hogy megint saját példát hozzak, én egyszer egy haverom apukájának láttán sírtam el magam, ugyanis borzasztó gonoszan nézett.

Szóval érdemi magyarázatot nem tudtam adni, lehet tényleg valami parafília ez nálad, de ha az, akkor minimum szexuális izgalommal kell eltöltsön, ha hallgatod a 2010-es arculatot (ami így elképzelve elég viccesXD). Nem vagyok szakértő, de szerintem vannak ilyen emberek, ha belegondolsz miféle különös fóbiák vannak manapság. (fóbiája és mániája ugyanazon dologra lehet egy embernek? érdekes, nem tudom)

2017. aug. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Egy kicsit megnyugodtam, ahogy így olvastam, egyébként én is szoktam ilyen undormányokat nézni néha, hogy a finnyás énemet szenvedtethessem. :D

És erre a szexuális vonzalomra csak annyit mondok, hogy még nem tudok róla. O.O de az tényleg nagyon vicces lenne........akkor már röhögnék is X"D

2017. aug. 14. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!