Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Továbbított postai levél...

Továbbított postai levél átvétele még aznap?

Figyelt kérdés

Helo!


Arra lennék kíváncsi, ha kaptam egy levelet, amit nem tudok átvenni és más sincs a környezetemben aki átvehetné, az átküldetés napján is át tudom már venni a kiküldetett postára, amennyiben annak a nyitvatartása hosszabb?


A helyi posta du 4-kor zár és akkor indul útnak, ahova küldettem, az a posta pedig este 7-kor zár csak.


Vagy várjam ki a holnapi napot, akkor biztosan odaér?


Előre is kösz a választ.



2017. aug. 14. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában csak másnaptól lehet átvenni, de az értesítőre rá szokták írni, hogy mikortól lehet.
2017. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Úgy látszik félre értés van, a helyi postára meg érkezett a csomag, de a postás valamiért nem akarja bedobni a postaládába, mindenképp személyes átvételt akar, ami nem megvalósítható, mert mire hazaérek a posta bezár, ilyen a munkarendem. Nincs senki más, aki át tudná venni.


Ezért elküldettem egy másik város másik postájára, ahol tovább vannak nyitva.


Arra irányult a kérdés, ha A város postája X órakor zár és akkor viszik tovább a leveleket, akkor B városban még aznap át tudom-e venni X+Y óráig nyitva tartott idejében, vagy várnom kell egy napot.


Egyébként a postát felhívtam telefonon, azt mondták holnap menjek.

2017. aug. 14. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az egyik postáról 4-kor elmegy a csomagod egy másikra ami 7-ig van nyitva az közel sem biztos hogy aznap odaér. Eleve nem fog a kocsi csak a te egyetlen csomagoddal feltétlenül mindjárt odamenni...
2017. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy, ma átvettem, addigra odaért :D
2017. aug. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!