Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Zavarba jövök az ázsiaiak...

Zavarba jövök az ázsiaiak közelében, ezért ismerkedésre sem vagyok képes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha mellettem , vagy a 10 méteres körzetemben van egy elkezdek remegni , meg elvörösödök. Mit csináljak?

2017. aug. 14. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak nem k-pop rajongó vagy? :) :D Miért jössz zavarba? :O Próbálj meg velük beszélgetni, és arra gondolj, hogy ugyanolyan emberek mint te. Csak kicsit másképp néznek ki.
2017. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hááát....Nem igazán mondhatnám magam rajóngónak...De köszi az ötletet ^^"
2017. aug. 19. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Fehér lányokkal soha nem okozott gondot az ismerkedés. Ellenben, ha ázsiai lányokkal kell szót váltanom csak bénázok:D Pedig általában magabiztos figura vagyok. Az a baj, hogy nagyon vonzónak és cukinak találom az ázsiai lányokat és ez teljesen megbolondít:"D

Képzeljük őket fehérnek. Na? Lehet ez lesz a megoldás.

2017. szept. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Távkapcsolatban vagyok egy ázsiai fiúval és ugyan ezt élem át. Olyan gáz, hogy mindig hárítom szegényt mikor videóhívást akar, mert tudom hogy meg se tudok szólalni. Az angolom se olyan erős de ha meglátom kb mint akinek leszívták az agyát.

Egyébként szerintem ez azért van mert nem tudunk velük hirtelen mit kezdeni. Mármint mivel nem magyarok nem jön olyan ösztönösen. Benne van az emberben hogy mit mondjon mit ne. Nem akar semmi sértőt mondani az ember és egy kicsit befeszül. Vagy nem tudom.

De tapasztalatból mondom hogy sokkal lazábbak mint amilyennek képzeli őket az ember. Én pl megmondtam a barátomnak hogy belehalnék ha mindig rizsát kéne ennem. Vagy volt hogy mutatta mit eszik és valami nagyon undi trutyi volt. Azt is azóta csak a "az a valami" névvel illettem. De ő abszolút nem veszi magára ezeket. Csak nevet rajta.

Szóval nem kell befeszülni. Ők is ugyan olyan emberek mint mi :)

2017. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!