Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen videót látnátok...

Ti milyen videót látnátok szívesen Youtube-on? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom, kihalt a Youtube közösség, de nem jut eszembe semmilyen gondolat, hogy mit lehetne csinálni, vagy copy, vagy ócska.Esetleg, el tudnátok mondani mi érdekel titeket?

2017. aug. 14. 20:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Én szíveswn nézek,ilyen diy kotyvasztós videókat. :) sok sikert :) :D
2017. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm!
2017. aug. 14. 20:50
 3/6 anonim válasza:
Hát én szerintem májnkráftot kéne csinálnod. (irónia) MTA, vagy valami multis pörgős játék
2017. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs ötleted, ne kezdj el videózni, örök tanács.

Engem a filmkritikák, és utazós videók érdekelnek.

2017. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arról csinálj videót, amiben jó vagy, és különlegeset tudnál mutatni, alkotni. Ha nincs ilyen, akkor felejtsd el. Jó mondjuk mainstream videós még lehetsz, ha olyan személyiséged van, és tudsz pofátlanul hazudni.
2017. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ordibálós ASMR-t. Vagy végre olyan főzős csatornát ahol előttünk meg is eszik amit főztek és utána öklendeznek a kotyvaléktól. Vagy olyat ahol kivételesen nem nyalnak a közönségnek és nem akarják megmondani a tutit hanem csak önfeledten azt csinálják amit szeretnek akkor is ha csak 1 ember nézi őket.
2017. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!