Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dolgozhatok igazságügyi...

Dolgozhatok igazságügyi antropológusként Amerikában?

Figyelt kérdés
2017. aug. 15. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig azt hallottam, hogy lehet.
2017. aug. 15. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Ja, hogy te azt hallottad. Akkor biztosan.


Drága bogaram! Itt mi a képzettséged? Mert ha te itt legalább antropológus végzettséggel rendelkezel, akkor kizárt, hogy ne tudnád, hogy Amerika egy kontinens.

Ha te már itt is igazságügyi antropológus vagy, akkor nem a gyakorin fogsz kérdezősködni.

Tudok még pár ilyent, ha gondolod!

2017. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második miféle beszólás ez??!!!!!!! Képzelje, tudom, hogy Amerika egy kontinens!!!!! Viszont ha pontosabban akarja tudni az USA-ba szeretnék majd költözni, amiután az egyetemet elvégeztem. Aki veszekedni tud és nem tud értelmes választ adni (mint ahogy Ön), az ne írjon a kérdéshez semmit!!!!!!!! És mi az, hogy hülyének néz?????!!!!!!!! Tudom, hogy Amerika egy kontinens. Eddig képzelje kitűnő voltam. Az érettségim magyarból, angolból, matematikából, történelemből, biológiából és kémiából, fizikából ÉS FÖLDRAJZBÓL mind 5- ös lett. Úgyhogy..... Apropó, lehet ennyi tantárgyból érettségizni. És van C2- es nyelvvizsgám angolból, és azt maximálisan végeztem. Szabad megkérdeznem, hogy Önnek mi a szakmája?? Mert azt látom, hogy mindenkit hülyének, és mellette azt képzeli, hogy Ön a nagyon okos valaki!!!!
2017. aug. 16. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Mulatságos, hogy enni mindent tudsz, de valahogy ez az egy kérdésre még nem kaptál választ azoktól a bölcsektől, akik ilyen szépen kioktattak. USA tárt karokkal vár minden idegent. Igaz, a mostani elnök mást beszél róluk, de mit számít az. Sok szerencsét!
2017. aug. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt a hivatalos oldal, ahol leirjak, hogyan lehet az USAban dolgozni:

[link]

2017. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2017. aug. 18. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!