Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha fel szeretnék mászni a...

Ha fel szeretnék mászni a helyi víztoronyra, kitől kell engedélyt kérnem?

Figyelt kérdés
A helyi víztoronyra, szeretnék felmenni, néhány képet készíteni és esetleg videózni egy kicsit. Milyen engedélyre lenne szükségem? A víztorony tetején távközlési antennák is vannak ez okozhat gondot engedély szempontjából?

2017. aug. 15. 13:55
 1/2 anonim válasza:
Én nem vagyok szakértő ebben, ezért nem biztos, hogy tudok segíteni, de ha antennák vannak ott, akkor én nem másznék fel, mert attól is meghalhat egy ember, hogy felmászik egy vonat tetejére (nem attól, hogy megy a vonat és elmegy vmi közel a tetejéhez (pl. egy alagút)). Sajnálom, de nem tudok olyat, hogy hol lehet engedélyt kérni, csak figyelmeztetni akartalak.
2017. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nyilván erről én sem feledkeztem meg, de köszönöm a figyelmezetést.

Iagazából azért gondolom kevésbé veszélyesnek mert úgy szokták szerelgetni azokat az antennákat hogy közben nincs szolgáltatáskimaradás :D

2017. aug. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!