Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Várjatok a sulit?

Várjatok a sulit?

Figyelt kérdés

Én varom. 7.évfolyamba lépek át, és lesznek az új tantárgyak. Izgatottan, kíváncsian varom a sulit. A nyaram néha kissé egyhangú és unalmas. Persze voltunk nyaralni sok helyen a csaladál de azért hiányzik a suli..

Ti hogy vagytok vele?

Írjatok sok választ!:))


2017. aug. 16. 11:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik iskolába jársz? Én is hetedikes leszek, és én is várom. :)
2017. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utolsó Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskolába járok ,te? :)
2017. aug. 16. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Nope :P Ti még várjátok, mert hatodikig tényleg egész könnyű.
2017. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hat most megyek 7.be.

Ezek szerint nem könnyű :D

2017. aug. 16. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, onnantól nehezebb lesz. De nyugi, izgalmasabb is :) Nem akarom elvenni a kedved.
2017. aug. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát nekem a Fizika, Kémia, Biológia, Földrajz nagyon ismeretlen tantárgyak. És ezért is vagyok kíváncsi nagyon.

És kedves utolsó megkérdezhetem hogy te hányadikba mész ??:))

2017. aug. 16. 19:16
 7/10 anonim ***** válasza:

11.-be :) Nekem most jönnek be a fakultációk, ami miatt este öt előtt tuti nem érek majd haza...


A fizika nagyon képletes, a kémia érdekes lehet (ott még :D) de magolós, a földrajzhoz szerintem érzék kell (ami nekem nincs), a bioszt meg legtöbben szeretik, érdekelt engem is. Persze tanárfüggő is, nagyban számít, kit kapsz az adott tárgyhoz.

2017. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ohh értem. Nekem azt mondták hogy a kémia tanár nem a legjobb:s (legalábbis nálunk)

De remélem azért sikerülni fog a jó jegy szerzés:D

Neked pedig sok szerencsét, erőt egészséget kívánok! :))

2017. aug. 17. 07:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 11.-es leszek és nagyon félek. Jönnek a faktok, meg a nyelvvizsga nagyon félek hogy mi lesz, milyen leszek, szóval nem várom.. jöhetne még egy hónap. Nyár elején dolgoztam egy hónapot szóval olyan sok szünetem nem volt, lehet ezért. De mondjuk nem mennék vissza általánosba akkor sem :) A nyaram amúgy nekem tökéletes volt, a kutyámmal voltam sokat meg strandoltunk néha és pihentem is, na meg pénzt kerestem amiből vettem is egy új telefont. De amúgy jó a suli a többiek miatt, hiányoznak azok akiket régen láttam. De a félelem erősebb :D 17/L
2017. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most megyek gimibe, de nem igazán várom, pláne a tanulás miatt.

Nem titok, hetediktől lesz igazán nehéz az iskola, de ha pl most jó vagy matekból, akkor nem lesz olyan nehéz a fizika, kémia. Meg azért egy jó tanár sem árt...

14/L

2017. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!