Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemhívők! Léteznek szellem...

Szellemhívők! Léteznek szellem kutyák?

Figyelt kérdés

Nem a filmről beszélek! Tudom, hülyén hangzik a kérdés, de komolyan kérdezem. A tegnapi eset:


Most keltem fel, felhívott az apum, hogy mit látott éjjel, mert nem tudta, hogy álmodta-e, vagy valóban beszéltünk-e. (Kezdem azzal,, hogy az ebédlőben aludt)

Hajnali 4kor (pontosan 4:00-kor) felkeltem, hogy nagyon meleg van és szomjazok. Megesküdtem volna rá, hogy ott a kóla az asztal alatt, de nem találtam. Felvettem a szemüvegem és kimentem a konyhába. Csendben mentem és sötétben, hogy ne keljen fel senki. Nem akartam poharat, vagy üdítőt keresni, szóval csak lassan megengedtem a csapot és vizet ittam. A durva az volt, hogy halkan mentem visszafele,apum felkelt és megkérdezte, hogy 'miért van bent a kutya?' én dadogva válaszoltam, hogy 'mi van? n-nincs bent a kutya' aztán mentem a szobámba, nem tudom miért dadogtam, nem is féltem...Ő most elmondta, hogy akkor nem csak álmodta. Egy nagytestű, világos szőrű kutya. Odament a kutya az ebédlői asztalhoz, leült és csóválta a farkát. Mondta, hogy többször pislantott, hogy csak képzeli-e, vagy tényleg ott-e van. Majd visszafeküdt, mert azt hitte, hogy csak álmodik. Én nem láttam, nem néztem hátra akkor, ki gondolta volna, hogy szellemet lát? Csak az én kutyámra gondoltam, de mondom magamban az kint alszik. Mire visszamentem a szobába, már nem is volt meleg, hanem pont kellemesen hűvös volt. Akkor nem nagyon regisztráltam félálomban, de így utólag visszagondolva értem miért nem volt olyan halk a léptem, lehet nem is magamat hallottam. Vagy aztán az is lehet, hogy csak beképzelem és ő is csak beképzelte. Nem tudom... De gondoltam megosztom veletek, mert szerintem érdekes volt.



2017. aug. 18. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kizárólag szellemhívők válasza érdekel, vagy értelmes embereké is?
2017. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értelmes embereké is, amíg nem kötekednek
2017. aug. 18. 12:05
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,állatokról még nem halottam de ha embereké létezik akkor talán kutyáké is.
2017. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És ha embereké nem létezik, akkor kutyáké sem.
2017. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hogy ne létezne embereké?
2017. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy létezne embereké?
2017. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 bubi87 válasza:
Hát ha embereké létezik akkor valószínű kutyáké is( gondolom én )
2017. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De ha embereké nem létezik, akkor kutyáké sem.
2017. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Márpedig van emberi szellem.
2017. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Márpedig nincs.
2017. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!