Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik online póker teremben...

Melyik online póker teremben találom meg az én súlycsoportomat?

Figyelt kérdés

Nem régóta pókerezek, eddig csak játékpénzzel játszottam (PokerStars, és Full Tilt-ten). Úgy gondolom, hogy játékpénzes asztaloknál nem tudok tovább fejlődni, nem találok komoly ellenfeleket. A komolyság alatt nem az adott játékos erősségét értem, hanem a játékhoz való viszonyulására gondolok. Reményeim szerint valódi pénzes asztaloknál normálisabban lehetne játszani: egy asztalhoz beülve nem adna meg mindenki mindent, és egy sit&go parti nem úgy kezdődne, hogy 6-ból 4 játékos all in-t mond. Ezeknél az asztaloknál az ellenfelek -tudván hogy végülis tét nélkül játszunk- abszolult nem törődömséggel döntenek a helyzetek legnagyobb százalékában, ezzel pedig értelmét veszti a stratégia, a taktika, matematika, és mindaz, ami a pokert széppé teszi, megadja a varázsát, és elválasztja az egyszerű szerencsejátékoktól...


A döntés tehát megszületett, egy kis pénzt feltöltök valamelyik online terem kaszinójába. Szeretnék olyan helyen játszani, ahol lehetőleg több hozzám hasonló kezdővel találkozhatok. Kis téten játszanék. Az imént említett két termen kívül még a chilipoker.com-on gondolkozok, bár nem tudom, hogy ott van-e megfelelő "utánpótlás", mekkora a népszerűsége stb. Ti melyiket ajánlanátok? Esetleg tudtok valami jobb termet ajánlani, ahol nem csak haladók játszanak, és én is labdába rúghatok?


(Megjegyezném, hogy tudom, a fejlődésnek eleve plafonja van az online pókerben. Élőben azonban nincs lehetőségem játszani, így hát nem marad más...)


A válaszokat előre is köszönöm.


2010. máj. 24. 22:10
 1/2 A kérdező kommentje:
*pókerterem
2010. máj. 24. 22:18
 2/2 anonim válasza:

semmi értelme nincs. Elmúltak már a régi szép idők amikor a sok gyenge játékost ki lehett fosztani.Már a legkisebb téten is mindenki tud mindent erről a játékról.

Inkább foglald le mással a szabadidődet mert ebben már nincs lehetőség.

2011. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!