Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Beniipowarol?

Mi a véleményetek Beniipowarol?

Figyelt kérdés

2017. aug. 20. 17:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
12%
Kicsit irritáló néha, de jó videós magában.
2017. aug. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Tizenkettő egy tucat béna felkapott videós.
2017. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Bohóc.
2017. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
Én kifejezetten bírom. Tetszik a humora és a személyisége, mindig fel tud vidítani. De ahány ember annyi vélemény :D
2017. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
85%
Szerintem nagyon aranyos! A humorát különösen bírom. Meg azt az energiát amit belefektet a videózásba azt érdemes megfigyelni, most is stúdiót épít!
2017. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%

Az a véleményem, hogy egy nagy zéró amit csinál. Nem vagyok öreg, csak 2 évvel vagyok idősebb nála, de számomra hihetetlen, hogy mások kíváncsiak arra, hogy játszik azzal a nyomi játékkal, és nézik és nézik, miközben ő szánalmasan nyávog és nagyon gyenge a humora.

Most komolyan, attól estek hasra, hogy "lehet vele együtt inni enni" - ébresztő geekek, nincs ott veletek, ő nem a haverotok!!! Szálljatok ki ebből a virtuál aberráltságból, mert nagyon beszpjatok, ha majd dolgozni kell, értékes időt vertek el erre, legalább magatok játszanátok, ne másokat nézzetek. Ez a csóka azzal keres pénzt, hogy játszik és ti vagytok olyan gyökerek, hogy őt nézitek? Semmi de semmi haszna nincs. Véleményem szerint ilyen videókra sincsen, talán aki szintén mcozik, az tud tanulni belőle pár trükket, de édeskevés az egész, szóval na, zéróó.

2017. nov. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
Ö a világ leghelyesebb és legtehetségesebb videós az egész világon ...vicces okos kreativ kell ennél több . Nagyon büszke vagyok rá😀💗💗💜
2018. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 DERPA válasza:
67%
Egy közvetlen, életvidám, talpraesett srác. Szereti a nézőit és ezt rengeteg formában ki is mutatja. Szerintem a személyiségével egyedülálló a magyar YouTube-on. És személy szerint nagyon birom, Ő az egyetlen videós, akiben csak a pozitivitást és a motivációt látom.
2018. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 GECCCCCCCCCC válasza:
61%
jó videós megtud nevettetni
2018. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
29%
Tehetségtelen, noob, gyerekes, ordítozó, idióta, mint egy 9 éves. Nem tudom, hogy tud sok csaj belé szerelmes lenni. Ha valaki azt mondja ,,nem szeretem Beniipowát" rögtön jönnek a powák és elkezdenek anyázni (tapasztalat), szidnak, aztán meg ne kezdjem ,,rendesen" szidni, még én vagyok a rossz. Az egész közösség egy idióta agyatlan némber team. 13/F
2018. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!