Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet jobban becsajozni a...

Hol lehet jobban becsajozni a Sziget fesztiválon vagy a Balaton Soundon?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy a Balatonon mert romantikusabb hely, nincsenek fura alakok, melegek, szétdobált szeméthalnok stb, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)
2010. máj. 25. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

öcsém, ha igazán jó vagy csajozásba, akkor nem kell mindenféle fesztivál, hogy nőzhess....

a hétköznapokban is, akárhol lehet ismerkedni, flörtölni...

nekem pl. volt olyan csajom, akivel úgy jöttem össze, hogy majdnem szomszédom volt, és ugyanoda a suliba járt ahova én...kifigyeltem ő mikó megy regge, és én is akkor indultam, majd benyögtem a dumát:

"oh helló!, csak nem suliba?, micsoda véletlen hogy találkoztunk!"....

XD

kb 2 hét alatt összejöttünk, és csupán minden nap jó ha 10 percet dumátam vele....:)

2010. máj. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincsenek dögös szomszédaim :D csak egy idős nézni
2010. máj. 25. 10:16
 3/5 A kérdező kommentje:
*néni
2010. máj. 25. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
egyértelmű a sound
2010. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Rákóczi placcon,ha van lóvéd meg jó orvosod.Ha nincs,marad a virtuális tér.Az igazi sokkal többet kér.P.Tibor
2010. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!