Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy bármilyen...

Miért van az hogy bármilyen játékkal játszok random időszakokban olyan FPS dropom lesz hogy mozdulni alig bírok?

Figyelt kérdés

Például:Brawhalla,Cs:Go,GTA San Andreas,LoL,


A Gépem:

-Processzor:AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 6000+

-Processzormagok száma:2

-Rendszer típusa:64 bites operációs rendszer

-Videokártya:NVIDIA GeForce GT 640 2 GB

-Memória (RAM):4,00 GB

-Merevlemez:310 GB



2017. aug. 22. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Ahogy elnézem.. a gépedet... szerintem te is tudod a választ :)
2017. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán
2017. aug. 22. 22:48
 3/5 anonim válasza:
Egy gt 640 ed van mind össze 2gb vram al sőt a mai játékokra a 4gb ram már kevés inkább legyen 8 illetve nem nagyon ismerem a procit.. De annyi a lényeg hogy ha az is régi fajta és feladat kezelőbe a teljesítmény nél 70% körül dolgozik csak úgy hogy most indítottad a gépet akkor proci baja is lehet avagy ha a merevlemezed régi és tele van vírus al akkor az is el tudja venni az fps-t remélem tudtam segíteni :)
2017. aug. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem egy mai gép, az tény... Azonban ha nincs teleszemetelve, nem maximális felbontáson tolod a játékokat még működhet.


Észrevételek:

- Az én tizenéves gépem kicsit gyengébb procival, de viszi a játékokat. Igaz nem tettem rá 100 felesleges tisztító, karbantartó, gyorsító és tuning dolgokat. Csak gyári driver, 1-2 utility, de ha lehet az sem.

- windows xp még jól pörög rajta, esetleg egy win 7, amit nem cseszett szét 1000 frissítés.

- játékra GT kártya nem való! GTX-el próbáld! Egy jó kártya még évekig tökéletes lesz! Pár éve még bőven jó számítási teljesítményt nyújtott a szintén tizenéves GTX-em az akkori átlagos/olcsóbb kártyákkal (30-50e Ft) összehasonlítva.

- memória: Megfelelő, ilyen régi gépbe ha lehet is tenni 8GB-ot, nem feltétlenül jelent nagy előrelépést, bár az oprendszer kényelmesebben van vele.

- Merevlemez pedig nem túl sok. Elképzelhető, hogy régi, 1-1 részen hibás (crystalDiskInfo progi-t vedd elő :) )

Sokat tud dobni a teljesítményen egy jó SSD! (mondom jó, azaz magas írási és olvasási sebességű, nem a legolcsóbb kiadás :) ) Elég ha a rendszert rakod rá, tehát egy 120 GB-os már elég.

2017. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. aug. 25. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!