Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az oldal vagy a...

Szerintetek az oldal vagy a hátitáska a menő 9. osztályba?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.osztályba és nem tudom hogy milyen táskát vegyek!

2017. aug. 22. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Az oldaltáska szerintem menőbb. A hátitáskának olyan kisiskolás, kirándulós hangulata van. De persze egyik sem béna. Én mikor gimibe mentem, emlékszem sok mindenkinek oldaltáskája volt én meg hátizsákkal jártam és nagyon szerettem volna oldaltáskát :D De egyébként sokat hátizsákkal járnak, szóval szerintem egyik sem béna. A hátizsák is lehet menő, főleg ha csak az egyik vállon hordod :D A hátitáska egyébként kényelmesebb, mert nem csak az egyik válladat húzza. Az oldaltáskára pedig jobban tudsz figyelni, hogy ne vegyenek ki belőle semmit a metrón vagy valami. Mindkettő jó. Amelyik neked jobban tetszik azt válaszd. (Én az oldaltáskára szavazok)
2017. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Középiskolában (legalábbis nálunk) már senki nem foglalkozik vele, hogy kinek milyen táskája, tolltartója, stb. cucca van. Nálunk 11-ben is volt, akinek "dedós" cucca volt, de mindenki szarik rá. Csak általános iskolában tapasztaltam, hogy az ilyen dolgok cikinek számítottak, de szerintem mostmár senki nem nézi. Nálunk amúgy változó, hogy kinek mi van, mivel sporrolók vagyunk, ezért gyakoribb a nagy sporttáska, de ugyanolyan jó szerintem a hátizsák is. Azt válaszd, ami hozzád illik és praktikus.:)
2017. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kinézetileg tök mindegy már ott, hogy milyet viszel, viszont a hátitáska sokkal egészségesebb a hátnak is, mert jobban eloszlik a súly, nem egy felé húzódik le az egész. De ez csak rajtad múlik, neked melyik a jó.
2017. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel már gimiben tényleg senki nem foglalkozik..Én személy szerint jobban szeretem a hátizsákot mert a füzeteim nem gyűrődnek össze valamint kényelmesen el lehet benne férni ráadásul ma már vannak nagyon divatos hátizsákok is :) de szerintem ne azzal foglalkozz mi a menő hanem,hogy neked melyik a kényelmes/melyiket szereted
2017. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!