Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a táska jó...

Szerintetek ez a táska jó lenne 9. osztályba?

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 22. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nagyon jó. Én is most megyek 9-be és mi is fél vállas táskát vettünk.
2017. aug. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem volt. Jó kis gerincferdülést szedtem össze.

Ha arra gondolsz, hogy jól néz-e ki, akkor szerintem igen, ha arra, hogy kényelmes-e, akkor a legkevésbé sem,ha pedig arra,hogy jól elférnek benne a cuccok,akkor igen (de a hátiban jobban elfér szerintem). Fájni fog tőle a vállad, hiába cserélgeted, hiába hordod keresztben. Nekem az oldalam is fájt tőle mert ahogy mentem "lebegett" és csapkodott, főleg ha siettem. Lehetetlen benne futni egyébként, a buszt semmi esélyed sem lesz utolérni csak ha elrepíted minden cuccod (XD).

Ha lány vagy akkor pedig tudd, hogy elég rosszul néz ki mikor keresztben hordod, mert bevág a melleid közé.

Már megvettétek?

2017. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Légyszi ne...

Tényleg nem jó a hátadnak, kényelmetlen lesz az egyik válladon hordani, főleg mikor sok cuccot kell cipelni.

2017. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem vettük meg.
2017. aug. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!