Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik yaoi manga ez?

Melyik yaoi manga ez?

Figyelt kérdés
Arról szól, hogy van egy diák, akinek az apja yakuza, ezért az iskolában félnek tőle, kivételeznek vele, stb. De van egy tanár, akit ez nem érdekel, és ugyanúgy bánik vele, mint egy normális diákkal. Erre ugye a diák is felfigyel, de nem is ő a lényeges, hanem az apja (a yakuza), mert neki is megtetszik a tanár, és ők fognak összejönni. Lehet, hogy nem teljesen pontos, mert kicsit homályosan emlékszem rá, de kb. ez a sztori.

2017. aug. 23. 02:49
 1/4 anonim válasza:
100%

A 17 Year-Old Paradox.


AnimeAddicts-on el tudod olvasni c:

(Eredeti cím: 17岁的Paradox)

2017. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! : ) Általában én is animeaddicts-on olvasok ; )
2017. aug. 24. 17:59
 3/4 A kérdező kommentje:

Most megnéztem, de sajna nem ez az... Ezt is olvastam régebben, hasonlít a sztori, de amire emlékszem abban ugye a tanár a diák apjával jön össze (asszem ő a yakuza vezér). Ha jól emlékszem, a szülőin találkoznak. Mondjuk az is igaz, hogy a diáknak is tetszik a tanár, és egyszer be is "próbálkozott" nála, de az apja(a diáké) jól összeverte(a diákot)... XD Plusz annyi, hogy az apja nem a legjobban főz, és amikor átment a tanár, akor ő fűszerezte újra a kaját, mert valami ehetetlen lett... Meg a tanárnak volt egy ojan szakasza is, hogy "Hát a diák apja olyan okos, meg szép, és hogy ő nem ér fel hozzá..." (tipikus uke XD) Amiről aztán a seme is "elmondja" a véleményét....


Asszem ez az összes, amire emlékszem róla... : )

2017. aug. 24. 18:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!!! : )

(Houkago no Love Call)

2017. aug. 24. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!