Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elfelejtett születésnap....

Elfelejtett születésnap. Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Most volt a születésnapom. Eljött a család, felköszöntöttek, sok haver-iskolatárs is küldött sms-t, vagy felhívott, volt, akitől ajándékot is kaptam. A legjobb barátnőm viszont csak annyit mondott hogy "bocs, de most nem vettem ajándékot, meg nagyon nincs kedvem bulizni menni se, de ha nagyon akarod, mehetünk". Tudom, hogy lenne pénze ajándékra, és nem is az a lényeg, egy tábla csokinak is örültem volna. Amúgy nincs semmi nagy baj az életében, bár minden apróságon iszonyú sokat hisztizik, nagyon akaratos néha, de én így is szerettem, legjobb barátnőm volt, de egyre kevésbé tűnik annak. Én az ő legutóbbi szülinapjára kificamodott bokával, egyenest a baleseti sebészetről elmentem. Ne értsetek félre, nem az értékes ajándék meg a magam ünnepeltetése, hanem a gesztus számít... fájt, hogy elfelejtett, ill. tudta, de nem érdekelte, hogy ez nagy nap nekem. Mit tegyek? Nézzem el neki? Én volnék túlontúl hisztis és önző?


20L


2010. máj. 25. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt talán vele kéne megbeszélned. Lehet már nem ő a legjobb barátnőd, csak ezt eddig nem vetted észre. Láthatóan nem érdekeled... Én tennék egy kísérletet arra, hogy rendbe hozzam a dolgokat, tisztázni mi nem jó és talán változtatni, de ez most biztos nem barátság.
2010. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem volt szép tőle, de talán valami miatt be van kicsit kattanva. Egy-két ilyet el lehet nézni, de azért megemlíteném neki, mennyire rosszul esett, hogy így viselkedett.
2010. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy őszinte mosoly, és egy nagy ölelés - egy igaz barátnőtől ezt kapod szülinapra! - a meglepetés, és ajándék mellé persze, de ha az valami okból el is marad, ezt egy igaz barátnő nem hagyja ki! Jogosan vagy "fennakadva", épp azért mert tudod, te nem így reagálnál a legjobb barátnőd szülinapjára, s emiatt elbizonytalanodtál... Valószínű valami miatt most ő nem tud rád koncentrálni, de ettől nem feltétlenül rossz ember!
2010. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

áá de szemét.. :S

ez nekemis rosszul esett volna.

szerintem beszéljétek meg

2010. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat!

próbáltam már vele megebszélni, mert máskor is volt ilyen... valamikor hetekig nem is keresett fel, meg semmi... másokkal meg jópofizik. Igazából csak akkor hívott fel, ha baja volt a világgal, és vigasztalásra szorult. Szülinapom idején is, másokkal simán ment bulizni meg hívta őket ide-oda. Egyébként néha úgy érzem, igazából nem nagyon bír engem ez a lány... mindenkivel iszonyú kétszínű. Pl. egyik évfolyamtársától, akinek cukrász a bátyja, kapott karácsonyra valami csokis sütit, de kidobta a kukába, hogy ő semmit meg nem eszik, amit ennek a r*bancnak a bátyja csinált... aztán meg ment oda a lányhoz, hogy jajj köszi a sütikét, finom volt mondd meg a Zolinak... és ott ölelgette... azt hittem velem nem lenne ilyen de tutira ezt művelte velem is a hátam mögött... jókor világosodtam meg én is...

2010. máj. 25. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy gyökér!!! Ne állj szóba vele!!!
2010. máj. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ammarilys ***** válasza:

de aranyos vagy,kificamodott bokával is elmentél az övére.látod te igazi barátnő vagy!

18/L

2010. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!