Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Össze vissza áll a hajam mit...

Össze vissza áll a hajam mit csinaljak vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A hajam valahol hullámos valahol kifelé valahol befelé áll. Teljesen káosz (vékonyszalu a hajam. Sok van de nagyon nagyon vékony)

Csak vasalassal egyenes de hat úgy nem tudom egybe noveszteni (a frufrum az államig er a a többi hajam a vállam alá picivel). Mindjárt suli és a minden napos vasalas tönkre teszi...9.-be megyek, nem köthetem fel minden nap főleg hogy borzalmasan áll...Van bármi ami segíthet hogy egyenes legyen? Vagy azt a pár hullámot a tarkónál levő hajamnal eltüntetni valamivel lehet?

Kerlek aki hasonló helyzetbe volt/van, irjon nekem akar privatba is

Előre is Koszonom!

15/L



2017. aug. 25. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldesz képet? :) Akkor lehet tudok segíteni
2017. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok itt kepet küldeni😅

A lenyeg az hogy totál káosz a hajam

2017. aug. 25. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] és linkeld be privátban :)
2017. aug. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Úgy tudom, létezik tartós egyenesítő beavatkozás, bár az szerintem roncsolja a hajadat. :(


Mondjuk, ha minden hajmosás előtt bekened olívaolajjal a hajadat és rajtahagyod kb 20 percig, az rendbe tudja hozni.:)

2017. aug. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!