Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet Steamen...

Miért nem lehet Steamen PayPalt hozzáadni?

Figyelt kérdés
Régen emlékszem ott szerepelt a fizetési mód kiválasztásánál a PayPal.. Sőt még a WebMoney és a Discover is.. Mivel Maestro kártyám van (amit Steamhez meg aztán pláne nem lehet csatolni..) ezért Paypallal szeretnék ott fizetni de egyszerűen nincs a választható opciók között..

2017. aug. 27. 08:40
 1/4 anonim válasza:
Még mindig lehet PayPal-al fizetni... én nemrég a Summer Sale-n vásárolt játékokat PayPal-al fizettem ki.
2017. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké de nekem nem mutatja a PayPal lehetőséget :/ Valami ötlet?
2017. aug. 28. 17:24
 3/4 anonim válasza:

Talán nem minden régióban lehet PayPal-al fizetni? Milyen ország van megadva a fiókodnál, mint tartózkodási hely?

Btw. most ránéztem a fiókomra és nekem ott van beállított fizetési módnak a paypal.

2017. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen Magyarország. De már nem lényeges mert CS GO-ba szerettem volna skineket venni, de találtam egy jobb megoldást. :D
2017. szept. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!