Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez és mit tegyek?

Angyalosy Gedeon kérdése:

Miért van ez és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apám róla van szó nagyon kedves meg minden de nagyon sokszor van olyan hogy akár egy egyszerű dolgot kérdezek tőle és nem válaszol rá mindig az anyukám róla tudom meg a legkevesebb dolgokról a válaszokat is de olyan is van amikor az apám róla kérdezek valamit mert az anyukámmal sugdolózik az anyukám nagyon szívesen elmondja de ugyanakkor az apukám nem ez idegesítő de az a legrosszabb amikor megkérdeztem hogy mit mondott anyának ő pedig ezt válaszolja rá hát ez hülye úgy se fogom neki elmondani nem fogok egy szót se szólni és egyszer olyan is volt hogy egy nagyon idegesítő tv műsort néztünk és kértem apát hogy kapcsolja át és jött a válasz hogy leszarom. Hú de még számtalan eset volt mit csináljak hogy ne nagyon legyen ilyen konfliktus?

2017. aug. 27. 14:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!