Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » GYIK függő lettem?

GYIK függő lettem?

Figyelt kérdés
Hát már hónapok óta itt ezen az oldalon olvasgatok,talán lehet,azért mert egyedül vagyok,és ha megnézegetem a Magány/Egyedüllét rovatot,akkor kicsit jobban érzem magam,mivel rengetegen magányosak,tehát nem vagyok egyedül. Szoktam egy-kettő helyre irkálni,beszélgetni üzenetekben,és olvasgatni a kérdéseket. Mások is ráfüggtek a GYIK-re? :D Egész jó kis oldal.
2017. aug. 28. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is akkor vagyok itt, amikor nőt keresek. Sokszor nagyobb az esély férfiként, mint egy társkeresőn.

Bár így is a béka feneke alatt nagyon sajnos:/

2017. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:

Ha az érzelmi állapotod függ attól, hogy van-e lehetőséged a GYK-t látogatni, akkor függő lettél. Hogy ez jó-e vagy rossz, az megint más kérdés, ott az a kulcskérdés, hogy ez téged jó irányba visz-e, vagy akadályoz-e abban, hogy kielégítő, teljes életet élj.


Bizonyos szituációkban függővé váltam. Bár bizonyos helyzetekben napokig eszembe nem jutna ide feljönni, de legtöbbször, ha gép előtt ülök, szívesen válaszolgatok itt. Bajom nincs belőle, nem akadályoz semmiben, tehát nem érzem ezt problémának.


> Magány/Egyedüllét rovatot,akkor kicsit jobban érzem magam,mivel rengetegen magányosak,tehát nem vagyok egyedül.


Itt az a kérdés, hogy ez valóban megoldja-e azt a problémádat, hogy magányos vagy? Vagy éppen elodázod ezzel azt, hogy ezt a problémát megold?

2017. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!