Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valakit,...

Tudnátok ajánlani valakit, aki motor kipufogódob javítással foglalkozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy Suzuki GS500-hoz tartozó eredeti E számos kipufogódobom, amiből sajnos ki lett szedve a belseje, teljesen üres, átlehet látni rajta, viszont meg kellene javíttassam, mert a műszakin úgy engednék csak át. Próbáltam felkeresni kipufogó javító embereket, de autóval foglalkoznak inkább, motorral nem, meg egy hegesztőt, de ő se akarta vállalni. Nem kellene feltétlenül gyári hangja legyen, csak halkabb, ami még azért nem feltűnően hangos. Én nem értek ehhez, de úgy képzelem, nem lehet azért ez olyan bonyolult művelet ha valaki ért hozzá kicsit is és van rendes hegesztője. Sajnos bontós nem nagyon van, vagy ha igen, akkor elég drága, azt reméltem, ha az eredetit megtudnám javíttatni, olcsóbban jönnék ki, mint a bontóssal. Persze nem 2 ft-ért akarnám ezt se megcsináltatni. Nem tudom, hol tudnék érdeklődni, ezért gondoltam, hátha itt ismer valaki egy szakembert. (nem kell feltétlen hivatásosnak lennie, csak végezzen jó munkát).

Köszi a segítséget előre is.



2017. aug. 29. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos van kozossegi oldalon kulon motros csoport, erdemesebb szerintem ott kerdezni.
2017. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem a jó munka függvénye, hogy a kiégett öntvény mikor rohad át megint. A ganén nem áll meg a varrat. A magas hőingás önmagában rossz ómen egy inhomogén hegesztett kötésnek. Ezeknek van egy kihordási ideje, aztán friss kell.
2017. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!