Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan kellene...

Szerintetek hogyan kellene leírnom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudtam milyen kategóriába kellene írnom, ezért maradtam ennél.


Szóval, szeretném Facebook-on egy ismerősömnek a fotóalbumát reklámoztatni azzal, hogy felrakom saját borítóképemnek. Csak kellene hozzá egy szöveg, csak.. nem igazán jut eszembe egy jó szöveg se.


Én valami ilyesmire gondoltam (röviden):


Sziasztok! Egyik ismerősöm fotóalbumát szeretném megosztani veletek, kérlek likekoljátok!


Csak ez nekem nagyon gagyi. :/

Esetleg mivel kellene még kibővíteni, hogy az tényleg hatásos legyen? Meg kedvesnek tűnjön :D vagyis nem akarom nagyon erőltetni a dolgot, hogy kötelező likelni.


Köszi a válaszokat!:)



2017. aug. 29. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg gagyi de nehéz egy ilyen konkrét mondatot más szavakkal megfogalmazni. És nem is praktikus így csinálni mert csak akkor látják a többiek ha megnyitják a profilodat. Hírfolyamban való megosztással viszont minden ismerős hírfolyamán megjelenik ami által jelentősen nagyobb nyilvánosságot kap az egész.
2017. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez is igaz!

A hírfolyamban kellene megosztanom akkor, viszont akkor sem ártana egy kis szöveg hozzá.


Még nem osztottam meg semmit hírfolyamban, oda lehet szöveget is tenni?

2017. aug. 29. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!