Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képes valaki 5perc alatt...

Képes valaki 5perc alatt hanem kevesebb idő alatt elaludni, ha nagyon kimerült?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 00:42
 1/7 anonim válasza:
Próbáld meg
2017. aug. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MEg kevesebb ido alatt is
2017. aug. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ki is fejlesztettem rá egy technikát egyetemista koromban, hogy lyukasórában tudjak aludni.
2017. aug. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges - de nem biztos, hogy sikerül.
2017. aug. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha istentelenül fáradt vagy, lefekvést követően kb azonnal el tudsz aludni. Aztán ott vannak azok a szélsőséges esetek, amikor még csak le sem kell feküdni, elalszol állva, metrón ülve stb.
2017. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én minden este becsukom a szemem és alszom. nem kell hozzá 5 perc sem, minden este olyan kellemesen fáradt vagyok, de ha nem vagyok az, akkor is simán el tudok aludni bármikor, így én, ha nem akarok aludni, akkor nem fekszek le egy kicsit megpihenni sem, mert tutira elálmosodok. nekem inkább a felkeléssel vannak gondjaim :D
2017. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:

6-os szerencsés ember vagy. Ha én direkt ezzel a céllal fekszem le este biztos nem sikerül egyhamar.

Kérdezőnek: éjszakás meló után a városi buszon az egyik megállóban még ébren voltam, aztán elaludtam, álmodtam is valamit ès a következő megállóban ismét ébren voltam. A kettő között nem telhetett el 2-3 percnél több.

2017. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!