Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 24 évesek, és akörüliek!...

24 évesek, és akörüliek! Nosztalgiázunk? :D

Figyelt kérdés

Ki emlékszik ezekre a dolgokra:

Lutri album,♥tv,Msat,Űrgammák,Happy Gang XD,

szines spirál,ami lesétál a lépcsőn,tamagocsi,Nickelodeon(Clarissa,Pete és kis Pete),hétfőn X-akták,kedden Vészhelyzet,Pénteken Dallas,és ha kedd,ha szerda,Zsákbamacska Rózsa Gyurival!!Szerencsekerék?Torgyán Jóska? :D Műanyag színes cumik,Limó por,kodzsek nyalóka :DDD

mi jut eszetekbe?? :D


2010. máj. 25. 21:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
és gerápppááá XD
2010. máj. 25. 21:21
 2/14 anonim ***** válasza:

Fura, hogy még csak 20 éves vagyok, de ezek a dolgok olyan távolinak tűnnek és tényleg olyan nosztalgia feeling-je van. :D Imádtam gyerek lenne. :D :)

Amúgy az Msat-on (azt se tudom ez micsoda)kívül mindegyikre emlékszem.

2010. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát nálunk ment délutánonként a Homok Titkai, meg kicsit régebben volt valami Izaura is.

Szerencsekerék is jó volt :)

Vasárnaponként Walt Disney mesék.

Az Űrgammák azt hiszem az mtv2-őn volt szombatonként, nagyon szerettem, pedig utólag visszanézve nagyon alacsony költségű sorozat volt, viszont nagyon jó :)


Azért ne felejtsük ki a sorozatok közül a "Szomszédok"-at sem. Egyelőre ennyi jutott eszembe, de vannak még dolgok biztosan.

2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az Esmeralda c. brazíl szappanoperát ki ne hagyjuk :). Egyébként az elején volt brutálisan jó a vészhelyzet.
2010. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
jajj..a Homok titkait mi is néztük!!! :D meg a Paula és Paulinát,Izaurát,az Msat-ot meg maszatnak hívtuk..ugyanolyan volt,mint a ♥tv.. :DDD
2010. máj. 25. 21:32
 6/14 A kérdező kommentje:
ott mentek a gagyi horrorfilmek,amiket nagyon csíptem,meg a Mesék a kriptából,Alkonyzóna,Végtelen határok,stb..
2010. máj. 25. 21:34
 7/14 anonim ***** válasza:
DALLASZ!
2010. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bobi Juing!XD
2010. máj. 25. 21:43
 9/14 A kérdező kommentje:
A kávé Completta nélkül olyan,mint a Dallasz Jockey nélkül!
2010. máj. 25. 21:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Szeszélyes Évszakok Antal Imrével :)
2010. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!