Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csábitásból jeles kivel járjak?

Csábitásból jeles kivel járjak?

Figyelt kérdés
Melyik fiúra hajtsak rá inkább lisander nataniel vagy castielre? Melyikre érdemesebb vagy melyik az aranyosabb? Ha választok akkor az összes epizodban nála viszem fel a szivet.

2017. aug. 30. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Castiel jön be a legjobban, de Kentin is nagyon helyes. Nekem ők a kedvenceim.

Szerintem vidd fel mindegyik srácnál az esélymérőt aztán majd később elég eldönteni, ki a "nagy ő".

2017. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Én castiel meg lisander között fogok választani :)
2017. aug. 30. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt akartam tanácsolni, mint az első :D Érdemes amúgy is mindenkivel jóban lenni, mert sokat segítenek a szereplők a játék során. És ha jóban vagy velük, egy-két történést megúszhatsz ingyen! xD


Mivel elég különböző személyiséget kaptak a karakterek, ezért nem lehet, és nem is érdemes elsőre kiválasztani, hogy ki lesz a crush-unk. Az majd jön magától.

2017. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lili739 válasza:
100%
Nekem lysander a kedvencem és utána castiel.
2017. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd jön valamelyik. Először én Castiel és Armin között nem tudtam dönteni, de Castielt választottam, mert imádom a humorát. De Lysander romantikusabb sokkal szerintem.
2017. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És még az az egy kérdésem lenne hogyha akció pontot szeretnék vásárolni (telefonon) akkor rá megyek és lehet választani hogy bank-,hitel kártyával vagy magyar telekom használata a számlázáshoz.

És ha a másodikat választanám akkor ami a telomon van pénzt akkor abból veszi le?

2017. aug. 31. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!