Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is csinálja ezt?

Más is csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Elképesztően hülyének érzem magam hogy ezt kiírom egy nyilvános oldalon, mivel tudom,hogy mindenki hülyének fog nézni.. Pedig esküszöm hogy nem viccelek.

Szóval már kisebb koromban is észrevettem , mikor valakivel egy ágyban aludtam (apa, anya), hogy elalvás előtt vagy elalvás közben mikor felébredtem összehúztam a fenekemet, és ezt kontrollálni sem tudtam. Pár percig tartott aztán abbahagytam. Most egy komolyabb párkapcsolatom van, és amikor a párom itt alszik (nem mindig , de 70-80%ban) akkor mindig ez van, fekszek mellette, vagy csak felébredek éjszaka, és összehúzom a fenekemet, és nem tudom irányítani.

Gondolom ez valami pszichés dolog lehet de annyira rohadtul zavar már, hogy gondoltam megkérdem, HÁTHA van valaki aki a sorstársam ebben, bár gondolom a válaszolók többsége hülyeségeket fog írni, így nem is kérem hogy ne írjanak.


2017. aug. 31. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Valuszinuleg psziches, nem hallottam meh senkit akinek ilyen lenne,es neken sincs de nem artana azert elmenni vele egy pszichologushoz ha teged zavar. Esetleg egy proktologushoz is h nincs e semmi baj.
2017. aug. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"ezt kontrollálni sem tudtam" "nem tudom irányítani " Ezekből a következőre gondolhatunk:

szerintem egy kis tudatalatti zavar és valószínűleg a szobatisztaságra való szoktatásnál épült be- lehet, hogy rád kiabáltak, megijesztettek? esetleg meg tudod kérdezni a szüleidet - volt 2 éves kor körül valami, ami akkor megijesztett? és beépült a tudat alá - ha felszínre lehet hozni, tudatosítani akkor ezek nyomtalanul elmúlnak. 5-6 éves korig egyébként természetes, hogy néha fordulnak elő "balesetek" csak néha a szülők türelmetlenül kezelik. A legtöbb ilyen "nem tudom irányítani" dolog 3 éves kor előtt épül be - akkor még nem tudatos, és később meg nem tudja az ember tudatosítani, megérteni - csak ha "dolgozik " rajta.

2017. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!