Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket is idegesit, hogy...

Titeket is idegesit, hogy állandóan átrakják a kérdéseket másik témakörbe?

Figyelt kérdés

utánna meg hiába keresem soha nem találom, pedig volt már pár olyan kérdés ahol kiváncsi lettem volna a folytatásra

ezt most azért irtam a családi kapcsolatok-egyéb témakörbe hogy bizonyitsam, hoyg tényleg átrakják ) kb. egyéb kérdések egyébbe.

na de most komolyan...


2010. máj. 25. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De vazze', ha egyszer nem jó témakörben volt, persze hogy átrakják. Amúgy meg oldalt rákattintasz a "Kérdéseid" gombra, és odairányít a kérdésedhez. Mi ebben a bonyolult?
2010. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha a "Megválaszoltjaid"-ra mész, akkor is ott kötsz ki, ahova válaszoltál.
2010. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

te tök hülye vagy? Szerinted minek vannak témakörök? váááááá

ha követni akarod akkor írsz oda vmi és aztán megválaszoltjaidban megleled.

2010. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na de nem a sajátomat keresem,azt még én is megtalálom
2010. máj. 25. 23:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, engem nem idegesít. Mert tanulja meg a kérdező kitenni abba a témakörbe ahova való. Nem akarok pl. az Ételek-Italok témakörben olyan kérdést látni, ami pl. szexxel kapcsolatos.

A másik dolog, csak hogy lásd milyen egyszerű: A kérdést kimásolod a jegyzettömbe, és utána akármikor beírod a keresőbe, megtalálod a kérdést, akármilyen kategóriába is helyezték át. Szerintem 100-szor egyszerűbb mint oldalakat lapozgatni, hogy hol is van a kérdés.

2010. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
sőőőt tudod mit? jeleztem is a moderátoroknak: Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2010. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem a sajátodat keresed, azt is megtalálod. Bal oldali menü "Megválaszoltjaid" gomb.
2010. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Na jó azért van amikor tényleg sz@r helyre rakják át.

Pl.: egy lány írta még annó, hogy úgyérzi a nevelőapja másként néz rá. Ezt betette a családi kapcsolatokhoz, aztán meg a szerelem, szex (vagy az egyéb?) témakörbe dugták be.

2010. máj. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kíváncsi vagy egy adott kérdés válaszaira, akkor ezt X-eld be a lap alján: "Szeretnél értesülni róla, ha erre a kérdésre új válasz érkezik?"
2010. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem, hogy ez jó, még nem is láttam ezt a funkciót. köszi
2010. máj. 26. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!