Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetséges egy "Zombi apokalip...

Lehetséges egy "Zombi apokalipszis"?

Figyelt kérdés
Ne abból induljatok ki pls hogy egy "The Walking Dead" rajongó vagyok (Egyébként az vagyok) de tök durva lenne ha lehetne ilyen. Szóval lehetséges ?

2017. szept. 1. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Itt nem. Az ezotériában igen,
2017. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges, de a zombikra kicsi az esély. Valószínűbb egy aszteroida becsapódás, vagy a Yellowstone kitörése, stb. De a túlélőfelszerelés akkor is jól fog jönni.:)
2017. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem. A zombi egy úgynevezett elsőfajú örökmozgó, azaz semmiből termel energiát. Ha lenne egy olyan vírus vagy drog, hogy emberek egymásra támadnak, egymást eszik, agresszívak lesznek, stb. lecsengene elég gyorsan. Egy "zombi" max pár napig lehet életképes.
2017. szept. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Igen, lehetséges!

Ezekszerint, az előző válaszírók, még nem hallottak a Solanum vírusról. :\

Elveve már tanulmányozzák, és szerintem be-is fogják vetni.

Mivelhogy sok professzor ezen a víruson dolgozik.

Ezzel nem elíjezteni akarlak, hanem csak tudatom, hogy lehetséges.

2017. szept. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stewie Griffin(real) válasza:

Nyugi van, nem lehetséges.


#4-eske pedig nem tanult biológiát, vagy nagyon másra figyelt órák alatt. Általános iskolás biosz: egy vírusnak élő, keringéssel rendelkező gazdatestre van szüksége a szaporodáshoz. Ergo: amint valaki meghal, a vírus is meghal. Mindegy, hogy ki és mivel kísérletezik. Ha mégis lennének későbbiekben zombik, akkor én inkább a nano elektronika irányába gondolkodnék, de ilyesmire még egy pár 10 évet biztosan várni kell (mármint a mikroszkopikus méretű robotokra, nem a zombikra :-))

2018. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kálmán Bór válasza:
Játszunk el a gondolattal hogy egy filmes zombi apokalipszis történik. Akkor sem kell aggódnod. Miért? Mert egy hónap után olyan oszlási folyamatbak indulnának már a tetemek hogy mozgás képtelenné válnak. Nem hogy még hónapokig csoszogjanak az ember után. Csak ki kell várnod hogy mind szépen össze essen a csontokban fellépő kalciumhiány okozta törésekbe, meg a rothadásba. Max 1-2 év és a zombik ideje lecsengene teljesen.
2020. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!