Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube-ra lehet feltölteni...

Youtube-ra lehet feltölteni film részleteket?

Figyelt kérdés

#YouTube #filmrészletek
2017. szept. 2. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehet.

De valszeg letiltják.

2017. szept. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak film részleteket akarsz feltölteni:

Mért tennéd? Ahogy megpróbál hírdetést tenni rá, letiltana a youtube a copyright megsértések miatt...

Nem tudsz nagy ismeretséget szerezni, mert mindenki más oldalakon néz filmeket és ha véletlenűl sikerülne, később nem tudod azokat a nézőket rá bírni más youtube barát tartalom nézésére amiért talán tudnál pénzt keresni.


Magyarul ha annyira unatkozol, hogy szívesen csinálsz értelmetlen dolgokat... Hajrá.


Ha a film részletek csak részei a videóidnak:

Létezik egy olyan fogalom, hogy "fair use". Ha nem csak videó részleteket akarsz feltölteni, hanem valamilyen egyedi tartalmat a film részletek segítségével, mint pl.: Radics Peti a film paródiáival akkor semmi baj sincs a különféle videó klippek felhasználásával.

Ebben az esetben nyugodtan.

2017. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én teszteltem, 5mp film részletet feltöltöttem és le letiltotta a youtube.


Én is akartam részleteket előzeteseket feltölteni, de így nincs értelme.

2017. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!