Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léteznek vámpírok?

Léteznek vámpírok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 12:09
1 2
 11/18 anonim válasza:

Szerintem léteznek!!!

Hogy lehet valaki vámpír???

2011. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Tényleg vámpír vagy???
2011. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Persze,hogy léteznek.

Én legalább is hiszek bennük,sőtt én is szeretnék vámpír lenni,csak nem szívnék embervért.

2011. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Remélem.Imádom a Vámpírnaplók-at.
2011. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek vámpírok, ezt biztos forrásból tudom.De nem kell félned:Nem gyilkosok a vámpírok.Csak annyira mint te vagy esetleg bárki emberfia.Többet nem mondhatok.
2011. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Olyan vámpírok, amilyenekre te gondolsz, nem léteznek, nem léteztek és nem is fognak. Ennek egy egyszerű oka van: a hagyományos vámpírkép egy halálából feltámasztott, de normál életfunkciókat ellátni képtelen személy. Ezek közé a funkciók közé tartozik például a légzés, vérkeringés. Vérkeringés nélkül a megfelelő ásványi anyagok, szervezetünk működését biztosító alkotóelemek nem jutnak el a sejtekhez amik így elkezdenek lebomlani tehát egy idő után rothadási folyamat játszódna el minden sejtben, végül az egész elhalna. A másik: vannak olyan csak részben felfedezett ősi kultúrák, mely a kannibalizmust, emberi vér fogyasztását nemcsak hogy nem ítéli el, vallási szertartásnak fogja fel. A harmadik: vannak bizony olyan beteg emberek, akik egyfajta pszichés berögződés, rendellenesség hatására ténylegesen elfogyasztják az emberi vért, sötét ruhákban járnak és állításuk szerint káros hatással van rájuk a napfény...nos ezek az emberek általában súlyos önértékelési gondokkal, esetleg depresszióval küzdenek, de a cselekedeteik mögött semmiféle természetfeletti képesség nem rejtőzik, mindössze elmezavar. A negyedik: róluk nem szeretnék igazán írni, ők az úgynevezett "divatvámpírok", akik az Alkonyat és hasonló témájú filmek hatására kicsit vadon szárnyaló fantáziájukat szabadon hagyták. Nos ez az én véleményem ezekről az esetekről, szóval ez az én állításom.

15/F

2011. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Léteznek sárkányok?
2011. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
léteznek
2011. okt. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!