Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek léteznek vámpirok?...

Szerintetek léteznek vámpirok? és ha léteznek hogyan lehet öket fel ismerni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a budapesti állatkertben is vannak. Talán a pálmaházban...
2011. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Falfehér bőr, sápadt arc, karikás szemek, hegyes szemfogak. Szólj ha találtál már egyet:D
2011. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi majd szolok
2011. aug. 11. 21:13
 4/10 A kérdező kommentje:
ez hihetetlen láttam egyet! Horvátországban Senjben csak egy pillanatra mert kocsiból láttam olyan volt mint ha Emet lett volna azt hiszem üldözött valamit.....
2011. aug. 16. 14:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Hű, csak nem Viktóriát üldözte?
2011. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nos én vámpír vagyok :) De nem olyan mint a filmekben. Az mondjuk igaz, hogy erős vagyok és nem öregszek

:É)

2012. ápr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nah ehhez is kell ész hisz Emmett az egy kitalált vámpír akit egy színész játszik és a színész neve Kellan Lutz
2012. máj. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
50% hiszen vannak megmagyarázhatatlan dolgok!pl. az egyik barátom azt mondta hogy a pasia az egyik napon a nyakát kezdte harapni igaz hülyeségnek tünik te attól hasznos lehet!
2012. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

vannak vámpírok!!én is 1 vagyok

közülük!

2012. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vámpírok vannak , még akkor is ha ez egyeseknek nem tetszik.hogy ismerheted fel? 1:a közelében fáradt leszel mert elszívják az energiád. 2:éles a szemfogunk de NEM FELTÉTLENÜL NAGY!!! 3: kerüljük a napfényt (nem azért mert elégünk) hanem mert fájni kezd a fejünk ezért ha látsz egy nagy kalapos embert napsütésben (nem a strandon) akkor lehet hogy ő az. Én imádom ha nem látnak szeretek hangtalanul közlekedni szeretem az éjszakát az esőt és minden negatív dolgot. Ha keresnél mindig 24óra és 2óra között járkálok rózsaszínes köpenybe. Minden vámpírnak saját színe van az enyém így pl rózsaszín...

Sokáig élünk mert a napfény öregít (is)

Üdv (már Drakesz)

2016. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!