Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok olyan slime-ot amibe...

Tudtok olyan slime-ot amibe nem kell borax?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudnátok segíteni?Nagyon szeretnék csinálni egy slime-ot de akár milyen receptet próbáltam nem jött be. Borax-ot nem tudok beszerezni sajna de ragasztót természetesen igen. Tudtok egy jó receptet?

#recept #Slime #borax nélkül
2017. szept. 4. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
A ragasztó lényege hogy az a felületre való felvitel után megkössön, kiszáradjon. Így alkotóelemnek biztos nem használható, mert teljesen megváltozik a viselkedése és állaga is a levegőn, nem véletlen hogy mindegyik recept borax-alapú. Ha te nem tudsz beszerezni akkor kérj meg valakit vagy rendelj (ha lehet).
2017. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Youtube-on próbálkozz olyannal, hogy Slime Diy No Borax vagy Slime Diy No Glue. Én ilyenekkel is szembe futottam ott :)
2017. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké köszi megpróbálom ;)
2017. szept. 4. 17:10
 4/8 anonim válasza:
100%
Sokan olyat szoktak csinálni hogy ragasztó borotvahab meg mosószer De egyébként kontaklencse folyadékot is szoktak borax helyett rakni .Amugy ha nagyon egyszerűt akarsz youtube-on egy rakat ötletet találsz :)
2017. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 rafael:) válasza:
fojékony szappan és mosogatószer 5 percig gyorsan kavard 2 napra el kell zárni ugy hogy egyszer se nyisd ki mig le nem telik a 2 nap.. nekem sikerült :D
2017. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szia !

Az én receptem ami bevált : 2 üveg folyékony átlátszó ragasztó,30g keményítő (én étkezési keményítőt használtam) , mosószer, annyi borotvahabos amnennyi a ragasztó 🙂

Remélem segítettem !!

2018. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
*borotvahab
2018. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kell ragasztó nagyon kevés mosószer és borotvahab nem tudom milyen állagut akarsz de attól függően adagold a borotva habot hogy milyen állagut akarsz
2018. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!