Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom milyen fakultaciot...

B.lau7 kérdése:

Nem tudom milyen fakultaciot vegyek fel ha a BGE-re szeretnek menni kereskedelem es marketingre. Illetve nem tudok donteni h ez a szak vagy a gyogyszeresz?

Figyelt kérdés
Valaki aki ezekre a szakokra jar azt nagyon kerem h segitsen mert 11.-es vagyok es ketsegbe vagyok esve mert 2 napom van eldonteni hogy milyen fakultaciot vegyek fel.Minden segitsegert es tanacsert nagyon halas lennek!!

2017. szept. 4. 17:38
 1/3 anonim válasza:

Szia!

A marketing és a gyógyszerészet azért eléggé más irány. Nem akarom azzal a dumával jönni, hogy "azt csinald amit szeretsz"(egyebkent tenyleg azt csinald, de en szemely szerint a gyogyszereszetet valasztanam. Az, hogy melyik menne konnyebben neked, az tenyleg csak rajtad all. En pl marketingest nem hiszem, hogy el tudnam vegezni. Egyszeruen nem erdekel. De a gyogyszeresz szakot imadom! Ha marketing akkor a matekot huzd meg jol. Ha gyogyszeresz, akkor pedig a biosz-kemiat.

2017. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. szept. 11. 16:13
 3/3 anonim válasza:
Marketingre nem kell "jól meghúznia" a matekot, elég az középszinten is, csak legyen meg a pontod. Amúgy pénz szempontjából a gyógyszerész éri meg jobban (persze azért el lehet jutni olyan pozíciókba is marketingen belül is ahol többet keresel mint a gyógyszerészek de ez ritka). Én is azt tanácsolom hogy azt csináld amelyik jobban vonz. Humános vagy reálos inkább?
2017. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!