Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért indított a posta hatóság...

Miért indított a posta hatósági eljárást a vámos küldeményemre?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert vám (vagy áfa) kötelesnek ítélték meg.

Neked a dolgod bizonyítani, hogy mennyit ér a csomag. Be kell mutatnod nekik a fizetésről szóló bizonylatot.

2017. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De elküldtem nekik mindent amit kellett :/ Nem először kapok vámos csomagot.
2017. szept. 5. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elküldted, akkor csak várnod kell.

Viszont akkor nem értem a kérdést.

2017. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor meg miért indítanának hatósági eljárást?:D nem hangzik túl jól
2017. szept. 5. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A vámhatósági eljárás maga az a folyamat ami során bekérik a számlát, feldolgozzák és megállapítják hogy keletkezett-e tényleg fizetési kötelezettséged és azt kiszabják. Eddig nem így volt? Nekem úgy rémlik, próbáltam régebbi rendelések előzményeiben keresni de már lejárt a tárolási idejük.
2017. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem most csak annyi jut eszembe hogy vagy az a bajuk hogy hajfesték-lemosót rendeltem vagy az, ahogy megrendeltem.


Mivel amazonon drága lett volna ha 4et veszek egyszerre, ezért megvettem ebayről egy 4es pakkot, de mivel ők nem szállítottak külföldre, egy amerikai package forwarder címre küldtem a csomagot ahonnan tovább küldték hozzánk... Nem lehet hogy ez a bajuk?

2017. szept. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!