Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan legyen párom szalagavat...

Honnan legyen párom szalagavató bálra?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az a lány akivel úgy volt hogy táncolok visszamondta az osztályból. Már szinte mindenkinek van párja és nem tudom mit csináljak. Akinek nincs párja a lányok közül azokkal nem szeretnék táncolni.(bocsi de inkább őszinte leszek) Azt mondták hogy a suliból bárkivel lehet táncolni. De én nem igazán ismerek egy lányt se alattunk lévő osztályokból a mi évfolyamunkon akit ismerek már mindenkinek van párja. Mit csináljak csak kérdezzek meg valakit ismeretlenül az alattunk lévő osztályokból? Ez nem kínos picit?

Szerintetek?



2017. szept. 5. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kulsost nem lehet felkerni?
2017. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először kérdezz meg pár lányt az alattad lévő osztályokból, és ha még mindig nincs párod, akkor kérdezz más ismerősöket, haverokat akiknek vannak lány ismerőseik, de akár rokont is vihetsz ha szeretnél, pl húgodat, uncsitesódat... Végső megoldásként pedig itt vagyok én :D de szerintem már a haverok által is simán találsz valakit, vagy a suliban, főleg ha sok lány jár oda. :)
2017. szept. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!