Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki Cody Rayne-t?

Ismeri valaki Cody Rayne-t?

Figyelt kérdés

#Cody #rayne
2017. szept. 6. 22:32
 1/1 Kígyó2005 válasza:

Ezt találtam interneten:Cody Rayne

Verses, meg satöbbi.

2016. november 14., hétfő

A sors kegyelme Már nincs ki megvesse ágyad De fejed felett ezüst a Hold A csillagfénybe mártott éj Lassan, átölel, föléd hajol Öledbe ha...

2016. július 5., kedd

A Fiú és a Lány

"A fájdalomból oly sok volt - de lassan árva lekemből tisztul a mocsok, ha hagyom, hogy végig bennem járjon, sáros bakancsok és ekék ny...

2016. május 27., péntek

Egy kis pihenő a nap után. Dal : (kattints a zárójelbe tett linkre)

Egy új felfedezettem - Kitty Kovács. Tőle olvashattok alább. Kitty Kovács - Ha megérintesz "Ha megérintesz, táncol a lelkem, Egy csod...

Pársorosak 549 Mi volt ezelőtt? El tudjuk hinni, csak miénk A volt és a veled-épp.. Képeket vetít elénk, a sors hogy az az álom bizony mese...

A nyári versek unalmasak "Elutasításból oly sok jött, de lassan árva lelkemből is tisztul a mocsok, ha hagyom, hogy vérig bennem jár...

De csak nekem. "Tőlem sok minden idegen, de láthatóan minden azonos." Kellesz mint kenyérbe harapó átlátszó árny a munkák hegyf...

2017. okt. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!