Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki írna a lorialet-ekről?...

Klementinacska kérdése:

Valaki írna a lorialet-ekről? Hogy egyáltalán mik is azok pontosan?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom valami felé mitológiai lény, más néven ,,a Hold gyermeke". Próbáltam utána nézni de nem kaptam róla semmi infót. Szerettem volna többet megtudni erről. A válaszokat előre is köszönöm!

2017. szept. 7. 12:00
 1/2 frrhn válasza:
Szia. Ha nem talaltal roluk semmilyen szamodra hasznos informaciot, az nyilvan azert van mert nem olyan dolog ami ember “tudataba” valo, vagy pedig kitalacio. Eleg sokmindent kevernek ossze nem oda illo dolgokkal. En sokmindent tudok ezekrol es hasonlokrol, ha szeretnel tobbet tudni, privatban keress meg:-)
2018. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! A lorialet egy képzeletbeli tünde-faj, amit az Eldarya nevű játék alkotói találtak ki. A játék jellegzetessége, hogy már létező mitológiai lényeket és legendákat dolgoznak fel, de a lorialet éppenséggel a saját koncepciójuk. A játékban Leiftan az egyik ilyen tünde, aki a 13. epizódban megemlíti, hogy a fajtájuk a legenda szerint a "Hold gyermekei", de ő maga csak mendemondának tartja ezt.

Ne keresgélj tovább a neten, a BeeMoov alkotóit kéne faggatni a részletekrők :D

2019. júl. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!