Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ha látok egy szép lányt , elmegy a kedvem az élettől, úgy érzem mintha el kellene ásnom magam, azért mert nem nézek ki úgy mint ő.

Ez nem egy egyszerű irigykedés...

18L


2017. szept. 7. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj pszichiaterhez.
2017. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Mi lesz veled 20-30 év múlva, ha meglátsz egy 18 éves lányt?
2017. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen: nem egyszerű, hanem különösen csúnya irigykedés.

Olyan 30-35 éves korodra majd rájössz, hogy nem csak a szépség számít, és ha szerencséd van, onnan kezdve majd normális életet élhetsz.

2017. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el attól hogy valaki jól néz ki attól még semmivel sem jobb vagy több mint te.

Bár nem tudom hogy nézel ki de szerintem te is szép vagy csak te ezt nem így érzed. Lehet hogy bánt valami téged e téren és az a baj. Így érdemes ezt magadban letisztázni.

Ha meg úgy érzed hogy ehhez kell segítség akkor beszéld meg valakivel de ha nincs kivel nekem is írhatsz ha gondolod.

2017. szept. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!