Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vagyok folyton berekedve...

Miért vagyok folyton berekedve éneklés közben?

Figyelt kérdés
Imádok énekelni, és nincs is rossz hangom. Viszont már egy éve kb ott van mögötte egy ilyen rekedtes renzgés vagy mi az isten, ami rengetegszer előjön. Tudom, hogy alapból nem ilyen a hangom, mert ha megköszörülöm a torkom , vagy sokat nyelek , akkor elmúlik egy két percre. Csak nem lehetek megfázva egy évig..

2017. szept. 10. 19:33
 1/2 anonim válasza:

1. Kiszárad a torkod és azért, előtte egyél csokit vagy cukorkát.


2. Torokból énekelsz és az erőlteti meg a hangszálakat. Nézz róla oktató videókat hogyan kell helyesen énekelni és a légzés technikát is tanulni kell.


3. Ha dohányzol akkor tedd le a cigarettát végleg mert hosszú távon az is irritálja a torkot és a hangszálakat ráadásul nagyon káros is.

2017. szept. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szerintem a második lesz.. nem tudom hogy kell nem torokból énekelni, ha magát a hangot onnan a legkényelmesebb énekelni... oktatóvideók nem nagyon segítenek
2017. szept. 11. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!