Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon bajos? (bővebben lent)

Nagyon bajos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, szerelmes vok belé. 13 éves. Már volt egy-két hülye osztálytársunkkal cigizni. Hell vodkát is ivott már.stb. És ezt mind azért tette, hogy "menőnek" higyjék a többiek,(szerintem)mert tavaly jött át ebbe a suliba.Szerintetek ez nagyon gáz dolog?
2010. máj. 26. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Inni miért gáz?

Esetleg a cigi. Szerintem nem azért csinált hogy menőnek higgyék hanem mert úgy volt kedve ... de szerintem más szinten vagytok de ne vedd sértésnek. Nem illik hozzád.

2010. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se. Különben meg úgyse kellenék neki, de szeretem.
2010. máj. 26. 20:15
 3/8 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok még!
2010. máj. 26. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
A hellvodka finom:P
2010. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát szerintem keress mást...igaz h nekem is olyan volt a mostani Barátom, mégis kerestem a társaságát, de Ő legalább viszont érdeklődött irántam, elmondásod szerint Ő meg nem, és én a Barátomból mostanra legalább "neveltem" egy normális embert xĐ nem cigizik..stb. xD
2010. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem a 14-15 éves fiú oszt társaim is suliszünetekbe átmennek a suli melletti parkba cigizni. + az egyik heroinozik is stb..+isznak is mindig...de mind1 ez nem ide tartozik.

a kérdésre a válasz: gáznak nem gáz, de semmiképpen nem kéne ezt tennie, főleg menőségből nem.

14L

2010. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

16/F vok, sokak szerint a "pia és dohány" a szórakozás.

És ja azért tette h beilleszkedjen, ez nem gáz annyira. Ha látnád mi van középsuliban...

2010. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mért mi van középsuliban!?
2010. máj. 31. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!