Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan válasz, amit automat...

Van olyan válasz, amit automatikusan lepontozol? Csak őszintén.

Figyelt kérdés
Akár azért, mert utálod a válaszadót, akár azért, mert idegesít, hogy az illető nem képes megfogalmazni egy egyszerű mondatot? Én azonnal lepontozom azt, akinek a válasza semmi mást nem tartalmaz, mint hogy "egyetértek a kettessel" vagy "+1", mert ha tetszik neki a válasz, ott vannak a kezek, használja azokat, a válaszában nincs semmi hasznos. Azt is le szoktam pontozni, aki mindenféle egyéb szöveg nélkül youtube-videót linkel válaszként (kivéve, ha a kérdező eleve ezt kérte). Viszont felpontozom azokat a válaszokat, amelyeket lepontoztak azok, akik nem fogták fel a benne lévő iróniát.

2017. szept. 11. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Mindjárt lesz ilyen, itt alattam.
2017. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
nem szoktam, de most felettem van egy,kivételesen, zutty le...
2017. szept. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Persze
2017. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy egy egysejtű szellemi szintjén vicces, ha egy ilyen kérdésre adott minden választ lepontozunk, de jobb lenne, ha ehelyett inkább értelmes válaszok jönnének. Ne mondja nekem senki, hogy nincs itt több száz/ezer olyan ember, aki automatikusan lepontoz bizonyos válaszokat/válaszolókat, csak tudni szeretném, van-e olyan, valamilyen szinten elfogadható indokuk, mint amiket én is írtam.
2017. szept. 15. 12:29
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Mint látod, ha van is ilyen, tesznek rád.
2017. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 .,,.,,.,, ***** válasza:
63%
Nem tesznek rá hanem egyszerűen nem akarják hogy lepontozzák őket......szerintem.
2017. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért lenne egy értelmes válasz lepontozva?
2017. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!