Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem szeretném befogadni a...

Nem szeretném befogadni a lányom barátnőjét, de nem akarom a lányomat sem és a barátnőt sem megbántani, mit tegyek? Ha nemet mondok akkor gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
6 hétre szeretne beköltözni hozzánk. Én nem ismerem még személyesen, ez a barátság elég új. A nyár folyamán alakult köztük. Vidéki és messziről kellene Pestre bejárnia. ( Kollégiumot nem tudta elintézni).Lányom megsajnálta, és úgymond már előre megígérte neki, hogy jöhet. Nekem meg ez nem tettszett. Mert szerintem oké pár nap. De 6 hét? Nincs külön szoba sem amit fel tudnék szabadítani. 1+ 2 fél szoba van, de mi 4 en vagyunk a családban. Kicsi a lakás, a fürdőszoba. Magyarul a barátnőnek a lányommal egy szobában kellene aludnia. De nem is ez a gondom. Dolgozom, hazajövök fáradtan, elég a családomra még pluszban főzni, mosni, takarítani.Nagyon el volt keseredve a lányom, mondtam neki, hogy max 1 hét, de utána oldja meg! Persze mos én vagyok az " antiszoc"
2017. szept. 15. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Ne a barátnője legyél hanem az anyja, ne a gyerek mondja meg hogy ki költözik hozzátok ráadásul 6 hétre. Megmondod a lányodnak hogy nem szeretnéd befogadni és ne igérgesse oda a házatokat anélkül hogy megbeszélné veled.
2017. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy hány évesek, ami azért elég lényeges szempont lenne.
2017. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 éves egyetemisták
2017. szept. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!