Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ember el tud törni fél...

Egy ember el tud törni fél kézzel egy borospoharat?

Figyelt kérdés
Egy átlagos ember el tud roppantani fél kézzel egy poharat? Milyen nehéz? Egy nö is meg tudja csinálni?
2017. szept. 16. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ja. én kéz nélkül is, és nő vagyok...


Nnnna, de ha jól végiggondoljuk, akkor egy csigaházat biztosan szét tudunk roppantani. a csigaház nem sokkal vékonyabb, mint egy borospohár. tehát a legnagyobb valószínűséggel ige, szét tudunk félkézzel roppantani eg borospoharat.

(bocs a hülye példáért)

2017. szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem :D a példa pedig jó volt :) egy filmben láttam hogy a csaj simán megrepesztette a poharat amit fogott és érdekelt hogy ez mennyire reális :D köszi a választ :)
2017. szept. 16. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is el lehet simán törni. (kb 5-8 kilós szorítóerő már elég lehet)
2017. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Ha egy helyen nyomod meg biztos hogy eltörik, meg az is hogy durván szétvágja a kezed. Ez a rész nem tudom benne volt-e a filmben.
2017. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!