Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor és hogyan...

Szerintetek mikor és hogyan fog kihalni az emberiség?

Figyelt kérdés

2017. szept. 16. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

egy-két napon belül, úgy, hogy összenő a seggünk lyuka, és kidurranunk :DDDD


nnna, de komolyra fordítva a szót,a saját szemetünkben, vagy szerelmi bánatban, mert láncreakció fog kialakulni, mert ugye a mai tinik mindig egy olyan emberbe szeretnek bele, aki egy másik embert szeret, és akire ugyanez vonatkozik:)))) így a végén mindenki szingli lesz, és a Föld megunja, hogy ennyi nyavalygó depressziós embert hord a hátán, és a 7 milliárdból alig van, aki pszichológus, ha van is, akkor az eléggé gyér, úgyhogy üzen a Napnak, hogy kapcsolja ki a fényét. Így pedig már csak 8,5 percet kell kibírnia a Földnek, mert utána minden sötét lesz, ekkor mindenki bepánikol, a hülyébbek, meg akik félnek a sötétben öngyilkosak lesznek, az okosabbak lámpát kapcsolnak, a tudósok pedig elkezdik kifejleszteni a Nap hasonmását, de mire kész lennének vele, a Föld kihűl, és mindenki meghal, hiába kapcsolt lámpát.

2017. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt dolog, mert nem tudom. Mi van akkor, ha soha nem hal ki az emberiség?
2017. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valamikor és valahogy kihalunk ,a módját illetően szerintem az alábbi lehetőségek vannak:1.a DNS-ünk elöregedése(lehet,hogy most hülyeséget mondtam,nem értek hozzá)2.természeti katasztrófa3.valami atomkatasztrófa(4.esetleg invázió a Földön kívülről,kérdés,ki mennyire veszi komolyan ennek a lehetőségét).A kihalásunk időpontját illetően:lehet,hogy már néhány száz éven belül,de talán van még pár ezer esztendőnk.Reméljük,hogy Krisztus korában még nagyon nem voltunk a létünk felénél,talán még most sem vagyunk...

Érdekes arra is gondolni:ha az emberek után valamikor lesz egy másik fejlett civilizáció ezen a bolygón,az vajon tudni fog-e rólunk,ha igen,mit fog gondolni rólunk.

2017. szept. 18. 08:10
 4/8 szenes43 ***** válasza:

Bár butaságnak tartják sokan de már néhányszor kihalt a földön az emberiség és mi csak nagyjából a miénk őseit ismerjük meg azt a fajt,előembert akiből kifejlődtünk.

Ha lejátszanák filmen az univerzum és benne a földünk kialakulását 36 óráig ülhetnénk a moziban és az utolsó három negyed óra szólna az emberről.

2017. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
36 óra túl kevés, 3/4 óra túl sok.Egymáshoz viszonyítva.Ha csak a Föld történetét 1 napnak vesszük,a teljes emberi történelem alig 1 másodperc.
2017. szept. 19. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hal ki,csak átalakul ( evolúció )
2017. szept. 20. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szenes43 ***** válasza:

Mit tartalmaz az új evolúció? Ebből az 5 fizikai érzékszervünk maradékából még mit veszthetnénk el? A szaglásunk,hallásunk és szinte minden érzékszervünk már most erősen korlátozott.

Most az élővilág legokosabbjának tarjuk magunkat,de a civilizáció áldásából kikerülve hamar rádöbbennék a hogy a túlélésre is alkalmatlanok vagyunk.

2017. szept. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ember valóban az élővilág legokosabbja-ennek szerintem természetes eredménye az,hogy a civilizáció bizonyos képességeit megkoptatta,megkoptatja.Meg kellene találni,meg kellene valósítani a "bölcselő és eposzíró és Marsra lépő " ősember ideálját.
2017. szept. 20. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!