Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Számítógép...

Mi a véleményetek a Számítógépes Grafikus szakmáról?

Figyelt kérdés
Számítógépes Grafikusnak szeretnék készülni,mert szeretek rajzolni,festeni és van is hozzá érzékem,sokan mondják,hogy ilyen pályát kellene választanom.Mi a véleményetek erről a szakmáról?Sokan mondják hogy nehéz eleinte megélni belőle,de sokan az ellenkezőjét mondják.Esetleg ha valaki/ismerőse ezzel foglalkozik,tudna pár tanácsot adni?

2017. szept. 17. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Én grafikusnak tanultam és itt Magyarországon nem igazán lehet belőle megélni főleg a sima grafikáva.Azt ajánlom külföldi cégeknek tervezz ha logóról van szó én sokkal jobb véleménnyel vagyok a külföldiekről mint a magyarokról mivel a magyarok mindig többet akarnak rövidebb idő alatt.Ha animáció készítésről akkor ajánlatos egyetemen a mesterfokot elvégezni ami nagyon hosszú idő és még akkor sem lehet hogy megéri az egyik egyetemista barátom 2 év után beleőrült és elment helyette hegesztőnek.Hobbi szinten sokkal jobb űzni a rajzolást és mellé egy másik szakmát kitanulni és a rajzolással akkor plusz pénzt lehet keresni.
2017. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!