Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dizeles autòn tanultam!...

Dizeles autòn tanultam! És benzinest tudtam venni skoda fabia 1.2 2003! Még nincs nálam de az kérdesem hogy csak kuplungal ki tudok állni az udvarból lassan? Vagy kell egy kis gáz az elindulásn?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ügyes vagy, vízszintes, jó minőségű úton elindul gáz nélkül, de az udvarból nem fogsz tudni kiállni ilyen módon.
2017. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kelleni fog egy kis gáz de majd beletanulsz. Főleg, ha ez a 60 lóerős verzió (nekem is az van, szeretem). Persze meg lehet indítani csak tengelykapcsolóval de semmi értelme fél napig szórakozni vele, sokkal egyszerűbb gázzal :D
2017. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsònak ! Ugye 100x a fordulatszam! Kb mennyi gazt adjak neki hogy lassan eltudjak indulni ? 150-200 x fordulatszamig ??
2017. szept. 17. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!