Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni a lényeget.

Jelen pillanatban a készenléti rendőrséghez tartozom , mint próbaidős. Sajnos idő közben változtak a dolgok elment a kedvem az egésztől, (szinte, már félek) Távol vagyok a családtól, és gyermekem is most született. Mivel suliban vagyok még így áthelyezés kilőve és nem is foglalkoznak velem. Viszont ha ott hagyom akkor vissza kell pengetni a pénzt amit rám szántak.

Ki mit csinálna a helyembe?

Esetleg ott hagyni és a közelben egy gyárban dolgozni kevesebbért, vagy maradni lesz ami lesz alapon?

Nyilván a döntés az enyém ,de kíváncsi vagyok ki mit mond/tenne.



2017. szept. 18. 15:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha még tanulsz. Akkor inkább végig vinném hogy ne kelljen visszafizetned a tanfolyam költségét.

Aztán ha lehetséges keresnék egy másik állást. Még ha költözni kéne akkor is. Mert ha nem élvezed a munkát amit csinálsz akkor nem leszel jó benne. És mint rendőr azért van egy el várt szint amit hozni kell ilyen munkáknál.


Bár én csak 22 vagyok és még nem dolgozok így nem fontos komolyan venned amit írok. Ez csak a én véleményem.

2017. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!