Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki volt a hibás?

Szerintetek ki volt a hibás?

Figyelt kérdés

Ez ma történt velem a suliban. A legjobb barátnőmnek (!) épp beszéltem, löktem a magamét, erre ő viccesnek találta, ha közben ütöget.

De ilyen kicsiket, csak taslikat adott.

Csakhogy én ezt nem találtam olyan humorosnak, és amikor már leesett, hogy egyáltalán nem is érdekli az, amit pofázok, kicsit elegem lett belőle.

Na, és az lett belőle, hogy végül jól felpofoztam. Engem csak ne ütögessen senki csak úgy, heccből!

Aztán én csak nevettem, gondoltam akkor vegyük ezt is poénnak, de még neki állt feljebb, és ő sértődött be.

Egész nap hozzám se szólt, és tanítás után meg se várt, pedig mindig meg szokott.

Most komolyan még ő van felháborodva, amikor ő nem figyelt arra, h neki beszélek, és még ütögetett is?!

Na ne már...

Szerintetek mit csináljak mondjuk holnap? Ne érdekeljen? Mert bocsánatot én aztán nem fogok kérni...


2010. máj. 27. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg elég durva dolog, hogy pofozgat.. és ha a legjobb barátnőd akkor gondolom, tudja hogy ilyen helyzetekbe felkapod a vizet :/ ...szerintem ha igaz barát, akkor majd bocsánatot kér :)
2010. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is ilyen természetű vagyok, ne kérj bocsánatot, tuti, hogy a lány holnap már hozzád szól, velem is ez szokott lenni, de ha holnap nem szól hozzád, akkor majd egy-két nap múlva már szólni fog! Remélem segítettem!! Szijja
2010. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne kérjél bocsánatot, mert nem tehetsz róla. Én is utálom ha ütögetnek, pláne ha még szarik is a mondanivalómba... dupla pofátlanság, gyerekesség. egyszerűen beszéljétek meg a történteket.
2010. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem is kérek bocsánatot, nehogy már a nyúl vigye a puskát...

De az is tuti, hogy nem fogom vele ezt megbeszélni, nem érdekel, nem hiszem, hogy ezek után olyan jófej tudnék vele lenni.

2010. máj. 27. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
én is nagyon felkaptam volna a vizet,de azért lehet, hogy nem vágtam volna pofon. az biztos hogy jól ráordítottam volna. szerintem nem biztos, hogy ő a legjobb barátnő a világon. ebből már normális viszony nem nagyon lesz, szerintem keress mást vagy várj a középsuliig (ha nem vagy már általánis iskolás akkor bocsi)
2010. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez középsuli, de úgyis mindegy, jövőre megyek el, mert nagyon nem jött be ez az iskola, a tanárok meg főleg. Ja, és az osztályom is elkezdett mostanában utálni.
2010. máj. 27. 16:44
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem érdekel, kibírom ezut a 3 hetet, és aztán majd másik suliba keresek más barátnőt, rohadtul nem vicces, h pofozgat.
2010. máj. 27. 16:45
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

de jöhetnek még :D

2010. máj. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!